• Buradasınız:
  • Haber
  • Siteden Duyurular

Siteden Duyurular

Ortaokul Matematik Testlerimiz Yayında

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı kazanımlarına ve güncel müfredatlara uyumlu 5,6,7 ve 8. sınıf matematik yaprak testlerimizi sitemize eklemeye başladık. Kaliteli ve orjinal sorulardan oluşan testlerimizin LGS hazırlıkta, sınavlara hazırlıkta ve okul derslerinizde sizlere yardımcı olmasını ümit ediyoruz. PDF olarak indirebileceğiniz testleri eğitim amaçlı ücretsiz olarak çoğaltabilir, yazdırabilir ve kullanabilirsiniz. 

Devamını Oku

Yeni Adresimize Taşındık

25 Kasım 2009’dan beri ikamet ettiğimiz matematikciler.org adresinden 16 Mayıs 2017 itibariyle matematikciler.com adresine taşındık. Sizleri sitemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Bu arada eski adresimize uğrarsanız yeni adresimize yönlendirir sizi, merak etmeyin :)

Devamını Oku

14 Mart Pi Günü Çekilişi 2017 (Sonuçlandı)

14 Mart Dünya Pi Günü çekilişini önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da düzenliyoruz. Bir çemberin çevresinin uzunluğunun çapının uzunluğuna bölümü Matematiğin meşhur sabiti pi sayısını verir. Yaklaşık değeri 3.14 olduğu için 3. ayın 14. günü dünyada ve aynı zamanda ülkemizde Pi Günü olarak kutlanır. Biz de bu günde sizlere zeka oyunları hediye ediyoruz.

Devamını Oku

MERHABA 2015

2009 yılından beri, yani 5 yıldır sizinle birlikteyiz. Bir yılı daha birlikte geride bıraktık. Yeni yılda da bizi takip etmeniz ve güzel bir yıl geçirmeniz dileğiyle...

2014 YILINDA RAKAMLARLA :

2014'te Matematikciler.Org

  • 1
  • 2