2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı kazanımlarına ve güncel müfredatlara uyumlu 5,6,7 ve 8. sınıf matematik yaprak testlerimizi sitemize eklemeye başladık. Kaliteli ve orjinal sorulardan oluşan testlerimizin LGS hazırlıkta, sınavlara hazırlıkta ve okul derslerinizde sizlere yardımcı olmasını ümit ediyoruz. PDF olarak indirebileceğiniz testleri eğitim amaçlı ücretsiz olarak çoğaltabilir, yazdırabilir ve kullanabilirsiniz.

Yeni testler hazırlandıkça sitemize eklenmektedir. Sitemizi ziyaret ederek veya sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeni eklenen testlerden haberdar olabilirsiniz. Testlerle ilgili görüş ve önerilerinizi yorum veya iletişim bölümünden paylaşabilirsiniz. Çalışmalarımıza destek olmak için sitemizi arkadaşlarınızla, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle…

5. SINIF MATEMATİK TESTLERİ PDF İNDİR

6. SINIF MATEMATİK TESTLERİ PDF İNDİR

7. SINIF MATEMATİK TESTLERİ PDF İNDİR

8. SINIF MATEMATİK TESTLERİ PDF İNDİR

Bu doküman matematikciler.com tarafından hazırlanmış, öğretmenlerin ve öğrencilerin kullanımına ücretsiz olarak sunulmuştur. Eğitim amaçlı çoğaltılıp kullanılabilir ancak ticari olarak kullanılması ve izinsiz yayınlanması yasaktır!