Matematikciler.com olarak öğrencilere, öğretmenlere ve ihtiyaç duyan herkese nitelikli ve ücretsiz içerik sunmak için çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda sitemizi geliştiriyor ve mümkün olduğunca sade bir şekilde ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilir, bize destek olmak için sitemizi tavsiye edebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Ziyaretiniz için teşekkürler…

2009 | 25 Kasım’da bir matematik öğretmeni tarafından matematikciler.org adresine sitemiz kuruldu. İlk yıl sitemize Matematik ile ilgili genel bilgiler eklendi.
2010 | Bu tarihte sitemizi günlük sadece 50 ziyaretçi ziyaret ediyordu. Bu yıl sitemize Matematik konu anlatımları eklenmeye başladı.
2013 | Bu yıla sitemizin büyüyüp geliştiği yıl denebilir çünkü 2013 yılında sayfalarımız 3.000.000 kere ziyaret edildi ve bir sonraki yıl bu sayı 3 katına çıktı. Kaliteli içerik ve sade sunuma olan ihtiyaç, sitemize olan talep ile kendini belli etmeye başlamıştı. Elbette ki ziyaretçi sayımızın artması sorumluluğumuzu da arttırdı. Sitemize bir yandan yeni içerikler eklerken bir yandan da yaz boz tahtasına dönen müfredat ve sınav sistemlerine karşı site içeriğini güncellemekteyiz.
2017 | 16 Mayıs’ta sitemizi matematikciler.com adresine taşıdık ve bu yıl sitemize PDF yaprak test ve çalışma kağıdı eklemeye başladık. Bu içeriklerimiz birkaç ay içerisinde 1 milyon görüntülenmeye ulaştı.
2019 | Sitemiz artık 10 yaşında! Ücretsiz ve üyeliksiz olan sitemizi geliştirmeye, güncel tutmaya ve faydalı olmaya çalışmaya devam ediyoruz. Kurduğumuzdan bugüne gelene kadarki tüm ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürler.